פרויקט מגדלי המשרדים GLOBALTOWERS

הוא מהמתחמים הגדולים, היוקרתיים המפוארים והחכמים המוקמים בישראל בימים אלה בישראל ובגוש דן בפרט. מתחם הפרויקט מתפרס על-פני שטח של 19,000 דונמים בצומת הרחובות הנגישה והמרכזית ז’בוטינסקי ודרך יצחק רבין בפתח תקווה.


105,000 מ״ר של משרדים ועסקים יאכלסו את שני המגדלים המרהיבים, כאשר בקומת קרקע נבנה מתחם ​GLOBAL STREET המתפרס על פני שטח כ - 10,000 מטרים של מסחר ובילוי ייחודי ופתוח בשילוב דוכני קונספט לאורך השבילים, היצע רחב של בתי קפה, מסעדות, בנקים ונותני שירותים רבים.

global logo 2020.png
download-orig_orig.png

קבוצת מגדלי ישראל הינה חברה

מובילה בתחום הנדל״ן המניב ופיתוח נדל״ן בישראל.
החברה מחזיקה ומנהלת נכסי נדל״ן מסחרי, בנייני משרדים ומבני תעשייה להשכרה ומכירה בפריסה ארצית.


הפריסה הרחבה של נכסי החברה וצוות הניהול האמין והמיומן מאפשרים מתן מענה אופטימלי לצרכים המשתנים של מאות לקוחותינו ושוכרינו לשותפות ארוכת טווח על-מנת לאפשר לדיירים  לנהל את עסקיהם בצורה יעילה - אנו שמים את הדגש על שירות אישי, צמוד ואיכותי המאפשר שקט נפשי. אנו מציעים שטחים בגדלים שונים בפריסה ארצית לייעוד משרדי ולמסחר, ומשקיעים בטיפוח ותחזוקת הנכסים ברמה הגבוהה ביותר. כל שטח מותאם במיוחד לצרכי הלקוחות הן מבחינת גודל, מיקום ועוד.

צוות החברה המיומן מלווה את כל תהליכי האכלוס והאחזקה של הדיירים במטרה לספק את כל צרכיהם לאורך כל תקופת ההתקשרות. נשלטת ע״י שתי משפחות משקיעים, משפחת וסרמן מארה״ב ומשפחת שפר מישראל, להן מוניטין וניסיון של עשרות שנים בהקמה ובניהול איכותי של נכסי נדל״ן.
​למנהלי החברה ניסיון ומומחיות רבת שנים בתחום הנדל״ן אשר יחד עם שיווק וניהול נכסים - הפכו את מגדלי ישראל לחברה המועדפת על ידי לקוחות רבים במשק.