top of page

08.05.24 

"הכל קרוב, הכל נגיש"

גם חברת רימונים בחרה לעבור לגלובל טאוורס

רימונים - מן העיתונות

01.11.23 

"זאת ממש מהפכה, זה תענוג "

גם חברת אינספוקוס בחרה לעבור לגלובל טאוורס

אינספוקוס - מן העיתונות

01.11.23 

"בגלובל טאוורס מצאתי את משרד החלומות שלי"

גם חברת ההייטק Fitness22 בחרה למקם את משרדיה בפרויקט גלובל טאוורס בפתח תקווה בזכות המיקום המושלם, התכנון האדריכלי המתקדם, סביבת העבודה המושלמת, הנוף הפנורמי עוצר הנשימה ומעל הכול, בזכות היחס האישי, האכפתיות והגמישות של צוות שיווק הפרויקט...

פיטנס22 - מן העיתונות

26.05.22 כלכליסט מוסף נדל״ן

רבוע כחול רכשה 24 קומות במגדל משרדים בפתח תקווה

ב-377 מיליון שקל

מדובר במתחם "גלובל טאוורס", בצומת הרחובות ז'בוטינסקי ויצחק רבין. שטח הקומות המצטבר עומד על כ-37 אלף מ"ר, כולל 161 מקומות חנייה. פרויקט "גלובל טאוורס" צפוי לכלול שני מגדלים בגובה 32 ו-34 קומות, ובהם כ-170 אלף מ''ר של משרדים ומסחר מעל חניון תת-קרקעי.

חברת רבוע כחול דיווחה הבוקר (ה') על רכישת 24 קומות בפרוייקט "גלובל טאוורס" בדרך ז'בוטינסקי בפ"ת, בשטח של 37 אלף מ"ר, כולל 161 מקומות חנייה, תמורת 377 מיליון שקל.

פרויקט גלובל טאוורס נבנה על ידי חברת מגדלי ישראל וסען על מגרש בשטח של כ־19 דונם בצומת הרחובות ז’בוטינסקי ודרך יצחק רבין בפתח תקווה. הפרויקט, שתוכנן ע"י משרד האדריכלים יסקי מור סיון, צפוי לכלול שני מגדלים בגובה 32 ו-34 קומות, ובהם כ-170 אלף מ''ר של משרדים ומסחר מעל חניון תת-קרקעי.

לפי מצגת שוק ההון שפורמה היום, לרשת רבוע כחול נדל"ן 114 נכסי נדל"ן מניב בשטח כולל של 418 אלף מ"ר. שווי נכסי הנדל"ן עומד בסך הכל על 6.55 מיליארד שקל. שווי החברה הוא 2.9 מיליארד שקל...

28.07.21 כלכליסט מוסף נדל״ן

חברת אליין רכשה 9 קומות במגדל משרדים בפתח תקווה

תמורת 170 מיליון שקל

מדובר במתחם "גלובל טאוורס", בצומת הרחובות ז'בוטינסקי ויצחק רבין; שטח הקומות המצטבר עומד על כ-14 אלף מ"ר; על פי הערכות, החברה תידרש להשקיע סכום נוסף של כ-42 מיליון שקל כדי להביא את המשרדים לרמת גמר.

חברת  המכשור הרפואי הבינלאומית אליין (Align Technology) רכשה 9 קומות במתחם "גלובל טאוורס" החדש בפתח תקווה בתמורה ל-51.4 מיליון דולר (כ-170 מיליון שקל). הקומות נרכשו ברמת מעטפת, כך שהחברה צפויה להשקיע סכום נוסף שמוערך בכ-42 מיליון שקל מעבר לסכום הרכישה כדי להביא את המשרדים לרמת גמר.

הרכישה נועדה להעביר את החברה על עובדיה ממיקומה הנוכחי באור יהודה לפתח תקווה, ושטח המשרדים צפוי לשמש רק עבורה. כיום שוכרת החברה, המעסיקה כ-500 עובדים, כ-5,000 מ"ר באור יהודה, ובכוונתה לגייס עוד 150 עובדים.

07.03.18 כלכליסט זירת נדל״ן

פתח תקוה: החלה בניית שני מגדלי משרדים שיכללו 170 אלף מ''ר בייעוד מסחר ותעסוקה

חברת אלה בן נון ניהול בנייה מנהלת את הקמת הפרויקט ברחוב ז'בוטינסקי. בן נון: "החזון שלנו הוא יצירת building team כמקובל בחו"ל"

אירוע הנחת אבן הפינה נערך ביום חמישי האחרון לפרויקט הכולל שני מגדלי משרדים בעלי 32 ו־34 קומות ברחוב ז'בוטינסקי בפתח תקוה. שני המגדלים בפרויקט שנקרא גלובל טאוורס יוקמו מעל חניון תת קרקעי וקומת מסחר, בליווי של חברת אלה בן נון ניהול בנייה. אירוע הרמת הכוסית (ויציקת הרפסודה) הקצר התקיים באתר בהשתתפות אלה בן נון, אבי שפר – מנכ"ל משותף בחברת מגדלי ישראל (יזמית הפרויקט), אדריכלים ממשרד יסקי מור סיון, הנהלת קבוצת ב.ס.ט וקבוצת אפקון.

חברת מגדלי ישראל רכשה את הקרקע להקמת שני בנייני המשרדים לפני כשנה וחצי, ואילו חברת אלה בן נון ניהול בנייה, המספקת שירותי ניהול, תכנון ופיקוח הנדסי מלווה את ניהול ההקמה. הבניינים פרושים על מגרש בשטח של כ־19 דונם ויכללו 170 אלף מ''ר של חללי מסחר ומשרדים. הפרויקט שעתיד להתאכלס עד 2020 כולל בכל קומה כ־1,500 מ''ר ברוטו. מחברת מגדלי ישראל נמסר כי הסתיים השלב הראשון במכירת המשרדים וכי החל שיווק מתחם המסחר והבילוי. המתחם תוכנן בראייה מתקדמת ובקונספט הדור הבא של מתחמי המסחר, עם דגש על חווית קנייה ובילוי בעידן האינטרנט.

26.07.17 גלובס חדשות

מכבי שרותי בריאות רכשה משרדים בפתח-תקווה ב-34 מ' שקל

תפתח מרכז רפואי בשטח של 3,300 מ"ר, סמוך למרכז הרפואי בילינסון, הפרויקט כולל שני מגדלי משרדים בני 32 ו-36 קומות, ומרכז מסחרי במבנה נפרד שמעליו שטחי המשרדים

מכבי שירותי בריאות תקים מרכז רפואי בשטח 3,300 מ"ר שרכשה לאחרונה ב-34 מיליון שקל מקבוצת מגדלי ישראל, בפרויקט "גלובל טאוור" שהיא מקימה בציר ז'בוטינסקי בפתח-תקווה. מגדלי ישראל היא בבעלות משותפת של משפחת וסרמן מארה"ב ומשפחת שפר. העסקה עם מכבי כוללת חניות.

הפרויקט, שתכנן משרד יסקי מור סיון אדריכלים, כולל שני מגדלי משרדים בני 32 ו-36 קומות, ומרכז מסחרי במבנה נפרד שמעליו שטחי המשרדים שרכשה מכבי שירותי בריאות. הפרויקט כולל גם 1,600 מקומות חניה. החברה נמצאת לקראת סיום השיווק של שטחי המשרדים למכירה במגדל אחד מתוך שני המגדלים בפרויקט. את המגדל הנוסף משאירה החברה כרגע בבעלותה, אך מתקיימים היום מגעים עם מספר גופים גדולים בנוגע לשכירת מרבית השטחים במגדל. לאחרונה החלו עבודות החפירה והדיפון במתחם על ידי חברת אפקון - הקבלן המבצע של הפרויקט.

24.01.17 פתח תקוואי חדשות

מתחם עסקים ומסחר 'חכם', ראשון מסוגו בישראל

יוקם בפתח תקווה

המתחם, מהיוקרתיים והחדשניים ביותר בארץ, כולל שני מגדלי משרדים מפוארים שיבנו על קרקע פרטית בגודל של כ-19 דונמים ו- 105,000 מ"ר של משרדים בסמוך למרכז הרפואי 'בילינסון' ואזור התעשייה רמת סיב בפתח-תקווה. עד כה, טרם ההשקה הרשמית, שווקו כבר 13 קומות

חברת 'מגדלי ישראל', בבעלותם המשותפת של משפחת ווסרמן מארה"ב ומשפחת שפר, מודיעה על הקמתו של מתחם מגדלי עסקים ומסחר 'חכם' הראשון מסוגו בישראל – GLOBAL TOWERS בסמוך למרכז הרפואי 'בילינסון' ואזור התעשייה רמת סיב בפתח-תקווה. בניגוד לחברות אחרות בתחום לא מדובר בקבוצת רכישה ולכן כל תהליך הרכישה מתקיים באופן בטוח לחלוטין, כולל ערבות בנקאית. הקבוצה, שידועה בביצוע ואחזקה של פרויקטים בכל רחבי הארץ, מחויבת לעמידה בלוחות הזמנים, למחיר הסופי, לאיכות ולאחריות והכי חשוב: לו"ז לאכלוס הידוע מראש. בנוסף, ניהול המתחם ואחזקתו יישארו בידי החברה וייעשו ברמה הגבוהה ביותר.

bottom of page